EDYCJA 2023

Godło Polski
EDYCJA 2023

KAPITUŁA

dr Agata Rudnicka-Reichel

Od kilkunastu lat zawodowo zajmuje się problematyką społecznej odpowiedzialności i rozwoju zrównoważonego. Doktor nauk ekonomicznych. Związana z Wydziałem Zarządzania UŁ. Ekspertka Forum Odpowiedzialnego Biznesu i Polskiego Instytutu Praw…

prof. Agnieszka Kurczewska

Pomysłodawczyni kursu. Inicjatorka powstania Rady ds. Przedsiębiorczości UŁ. Specjalizuje się w tematyce przedsiębiorczości i edukacji z zakresu przedsiębiorczości. Pracuje na stanowisku profesora uczelni w Katedrze Funkcjonowania…

dr hab. Inga Kuźma

Polska etnolożka, antropolożka kultury, doktor habilitowana nauk humanistycznych w dyscyplinie etnologia, profesor Uniwersytetu Łódzkiego na Wydziale Filozoficzno-Historycznym.

Katarzyna Wszoła

Ponad 10 lat doświadczenia w zakresie zarządzania innowacjami i R&D, współpraca z korporacjami, małymi i średnimi przedsiębiorstwami, organizacjami pozarządowymi, startupami i uczelniami technologicznymi. Obecnie Dyrektor ds. innowacji w…

Jakub Bagiński

Head of Software Development at Nordea and Country Lead for Technology in Poland.

Lider IT z ponad 20-sto letnim doświadczeniem branży bankowej.

Małgorzata Jarczyk-Zuber

Chief ESG Innovation Officer, ING Bank Śląski S.A.Od 25 lat związana z ING. Pracowała w różnych jednostkach banku, z półroczną przerwą na wolontariat w Ameryce Południowej. Zarządzała m.in. siecią hipoteczną oraz segmentem personal banking.

Sebastian Fagasiński

Ponad 15 lat doświadczenia na stanowiskach managerskich w obszarze HR/L&D oraz usług dla biznesu

Doświadczony rekruter/headhunter.

Agata Kobylińska

Pedagożka, Pełnomocniczka Prezydenta Miasta Łodzi ds. Dzieci i Młodzieży, współzałożycielka EduKABE Fundacji Kreatywnych Rozwiązań. Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego i Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Łodzi.

I MIEJSCE: ZESPÓŁ NR 3

W składzie: Aleksandra Galach, Justyna Gumulak, Hanna Kroczak, Julia Martowłos, Marek Sobótka, Agata Świstak 

II MIEJSCE: ZESPÓŁ NR 1

W składzie: Patrycja Chamczak, Karolina Cichoń, Piotr Frątczak, Karolina Gryl, Paulina Piszcz, Łukasz Stępień 

III MIEJSCE: ZESPÓŁ NR 7

W składzie: Łukasz Gmaj, Michał Goss, Błażej Jaracz, Marta Mielcarek, Izabela Sobczyk 

SERDECZNIE GRATULUJEMY WSZYSTKIM LAUREATOM!

Partnerzy i Patronaty

veolia
Nordea
Wella
MwŁ
ing
UNGC

Grupa Veolia w Polsce dąży do tego, by stać się wzorcową firmą w obszarze transformacji ekologicznej. Od 25 lat jest sprawdzonym partnerem miast i przemysłu na terenie całego kraju. Opierając się na wiedzy i doświadczeniu oferuje innowacyjne usługi dostosowane do potrzeb Klientów. Inwestując w rozbudowę i modernizację swojej infrastruktury produkcyjnej i dystrybucyjnej, a także rozwijając działalność w zakresie efektywnego zarządzania energią,  gospodarki wodno-ściekowej i odpadowej zapewnia najwyższą jakość usług. Wpisując się w model gospodarki o obiegu zamkniętym tworzy i wdraża rozwiązania efektywne ekonomicznie i przyjazne dla środowiska przyczyniając się do zrównoważonego rozwoju miast i przemysłu

Nordea jest największą skandynawską instytucją finansową. W Polsce nasze biura zlokalizowane są w Łodzi, Warszawie, Gdyni i Gdańsku, zapewniając nowoczesne miejsce pracy dla około 5 000 osób, obejmujących stanowiska z zaplecza administracyjnego banku w dziedzinach takich jak m.in.  IT, bankowość, audyt, rynki kapitałowe, robotyka, AML i sankcje. Razem z naszymi kolegami z krajów skandynawskich pracujemy w międzynarodowych zespołach i praktykujemy skandynawską kulturę pracy, opartą na zaufaniu, swobodzie działania i przyjaznej atmosferze.

Wella Company – światowy lider branży kosmetycznej łączący 140-letnią tradycję i doświadczenie w biznesie z innowacyjnym podejściem i energią szybko rozwijającego się start-upu. W swoim portoflio posiada kultowe marki z dziedziny pielęgnacji i koloryzacji włosów oraz paznokci, takie jak OPI, Nioxin, Wella Professionals czy Londa. Wella Company w Polsce to trzecia co do wielkości struktura firmy z dwoma siedzibami – w Warszawie (Jednostka Biznesowa, Łańcuch Dostaw) oraz w Łodzi (Finansowe Centrum Usług Wspólnych, Centrum Doskonałości IT), w których pracuje ponad 400 osób.

Fabryki Aktywności Miejskiej -  przestrzeń dla wszystkich mieszkańców i mieszkanek chcących angażować się we współtworzenie naszego Miasta.
Skąd nazwa Fabryka Aktywności Miejskiej? Chcieliśmy utrwalić dziedzictwo Łodzi przemysłowej. Aktywność mieszkanek i mieszkańców tego Miasta była zawsze jej największym kołem napędowym.
Budynek jest przystosowany dla osób o specjalnych potrzebach: seniorów, osób z niepełnosprawnością, ale również opiekunów z małymi dziećmi.
Fabryka to miejsce konsultacji społecznych, warsztatów, wystaw, konferencji, spotkań z organizacjami pozarządowymi, rzecznikiem ds. seniorów czy pełnomocnikami Prezydenta Miasta Łodzi.
Debaty o przyszłości Łodzi. Podpowiadamy jak zrealizować inicjatywę lokalną, przybliżamy tematykę budżetu obywatelskiego. Zapraszamy do współpracy mieszkańców z ideami, pomysłami, liderów społecznych, przedstawicieli grup sąsiedzkich. W Fabryce Aktywności Miejskiej jest też miejsce debaty z młodzieżą, edukację o mieście i jego dziedzictwie.
Fabryka Aktywności Miejskiej, czyli nasze łódzkie laboratorium wspólnego tworzenia miasta budujemy w oparciu o aktywne uczestnictwo łodzian bo to właśnie mieszkańcy są absolutnie kluczowym elementem rozwoju Łodzi.

W ING rozwiązania jutra tworzymy już dzisiaj.

ING Bank Śląski to jeden z największych banków w Polsce z ofertą dla klientów indywidualnych, małych przedsiębiorców oraz dużych podmiotów gospodarczych.
Bank tworzą ludzie, którzy inspirują się do działania i wspierają wzajemnie, aby być krok do przodu, w życiu i w biznesie. Zatrudnia ponad 8 tysięcy pracowników. To oni na co dzień dostarczają nowoczesne rozwiązania i narzędzia, dzięki którym bankowość staje się przyjazna i transparentna.

Indywidualny rozwój, ambitne zadania, dostęp do technologii i praca w zwinny sposób to tylko część oferty, którą ING proponuje kandydatom i zapewnia pracownikom.
Inspiruje do uczenia się i rozwoju na swój sposób, według własnego pomysłu i planu, zgodnie z zasadą brania odpowiedzialności za rozwój w swoje ręce.

Wartości ING wyrażają stosunek organizacji i pracowników do świata oraz do siebie nawzajem. Te wartości to między innymi: jesteśmy uczciwi, kierujemy się zdrowym rozsądkiem i jesteśmy odpowiedzialni.

Od wielu lat bank nagradzany jest tytułem Top Employer w Polsce. Oferuje pracownikom wiele rozwiązań, dba o komfort miejsca pracy i dobrą atmosferę.


To bank przyszłości zarówno dla klientów, jak i dla pracowników.

UN Global Compact to największa na świecie inicjatywa skupiająca zrównoważony biznes. Od momentu powołania w 2000 roku przez Sekretarza Generalnego ONZ zrzesza obecnie ponad 10 000 członków z całego świata. Misją United Nations Global Compact jest zmobilizowanie globalnego ruchu zrównoważonych firm i interesariuszy, aby stworzyć bezpieczny, sprawiedliwy i przyjazny dla człowieka świat, do którego wszyscy dążymy.

ungc.org.pl/ 

Powrót na główną stronę